Geraniumactie 2011
De geraniumactie is weer een groot succes geworden, in totaal zijn er 2800 bloemen verkocht. Ik wil alle pupillen die weer zo hun best hebben gedaan ontzettend bedanken voor hun inzet en enthousiasme. Jullie hebben het weer top gedaan. Zoals elk jaar geven we 4 prijzen weg aan degenen die het meest verkocht hebben en dat zijn dit jaar:
Geert Tijm (F7) verkocht voor 301 euro
Joyce Reus (ME1) verkocht voor 223 euro
Tim Kraakman (F2) verkocht voor 210 euro
Jim Kamphuis (F7) verkocht voor 153 euro
Op zondag 22 mei tijdens het hink-sport thuistoernooi worden de prijzen uitgereikt door Jan Kramer, de hoofdtrainer van het eerste team.
Het geld wat we aan deze actie overhouden wordt weer besteed aan de hele jeugd van LSVV.
Ook wil ik alle mensen bedanken voor de hulp tijdens deze actie!! Zonder jullie red ik het niet en het is heel fijn om elk jaar weer op jullie te kunnen rekenen, bedankt,
Marjolein
Let op
Op woensdag 4 en donderdag 5 mei worden de bloemen bij u thuis bezorgd. Bent u niet thuis dan worden ze bij de buren afgeleverd. Mensen die geraniums gekocht hebben maar buiten Langedijk wonen, deze geraniums worden bij de pupil thuis afgeleverd en hij/zij zorgt er zelf voor dat ze bij de juiste mensen komen.