logo lsvv

LSVV B1-KGB B1

 

LSVV B1-KGB B1  (niet uit Rusland)
Het was zaterdag  12 september, LSVV B1 speelde thuis.  De weersomstandigheden waren schitterend, zeker om mee te beginnen.  Na de 2-1 nederlaag van vorige week tegen West-Frisia was iedereen extra gemotiveerd om tegen KGB te gaan knallen.  We begonnen net als voorgaande wedstrijden met een  4-4-2-opstelling.  De eerste kansen kwamen gelijk van onze kant.  Het eerste kwartier werd er uitstekend gevoetbald met LSVV in de hoofdrol,  met aardig wat kansen via de spitsen. Na de eerste helft hadden wij de wedstrijd al kunnen beslissen,  waarom dat niet is gelukt moet u maar aan Kasper Gerdes vragen.  Ondanks dat onze spitsen niet scoorden, kwam  er toch een grandioze actie van Ronald Dekker over links. Het bleek een aanval uit het boekje,  opbouwen vanuit  de achterhoede en snelle 1-2tjes. Hierdoor kwam hij op een ideale plek voor een hard schot en deze vloog dan ook direct de lange hoek in. En gelukkig gingen we dus toch met een 1-0 voorsprong de kleedkamer in.
Na een heerlijk bekertje limonade konden we er met z’n allen weer tegen aan. We waren veel beter en dat moest natuurlijk in de uitslag nog even duidelijk worden. Onze tegenstanders waren bomen van gasten dus om dit fysiek op te gaan lossen was niet echt een strak plan. We bleven druk naar voren zetten, KGB had geen idee hoe ze dit op moesten gaan lossen, en besloten maar de lange bal te spelen.  Net als in de eerste helft bleken ze voetballend minder dan ons . We waren heel goed  op weg en de kansen kwamen deze keer via Emre. Hij speelde de bal via het puntje van zijn schoen tegen de binnenkant van de paal, waardoor deze heerlijk in het net rolde, 2-0.  We bleven prima spelen met genoeg mogelijkheden, maar  helaas blijkt maar weer dat de welbekende voetbalfilosofie waar is: “als je zelf niet scoort valt hij altijd aan de andere kant”. Extra ongelukkig was het dat het ook nog een penalty was, als gevolg  van wat slippertjes achterin. Uiteraard werd deze hard ingeschoten. Voor de duidelijkheid dat was dus de 2-1. Gelukkig werden we hier helemaal niet zenuwachtig van en we reageerde hier op met een goal van Jacco Marcus, die debuteerde in de B1. Ook dit was een prachtig schot, vanuit een lange hoek en dan hoog en strak in de touwen. De wedstrijd werd afgesloten met de eerste overwinning van het seizoen, namelijk 3-1.
Voor volgende week staat SRC op het programma. Als we net zo gaan bikkelen als tegen KGB  dan staat er voor aankomende zaterdagmiddag weer een spektakel op het programma!                                                                       Tot zaterdag. In de kantine!
William van der Leeden